Založ si blog

Zhnusenie z opozície – pseudoodborníci klus a naď.

Po dlhšom čase som si vypočul reláciu O 5 minút dvanásť a nemôžem obísť tie pocity, ktoré vo mne vyvolali opoziční MANIPULATÍVNI KLAMÁRI! Klus predviedol svoj štandard, pričom sa snažil to hlavne veľmi neschytať, čo sa mu v minulosti často stávalo. No o to horšie sa predvádzal ten druhý totálne FALOŠNÝ človek z olano. Veď ten človek nebol schopný sa pozrieť nikomu do očí, kmital pohľadom ako HAD naď. Už len výzorovo pôsobil tento HAD s „prasačími očkami“ mimoriadne ODPORNE! A tie odporné manipulácie, ktoré tam predvádzal, tak to bola hrôza… Toto majú byť „odborníci“ opozície, ktorá chce prevziať moc?!

Odporný HAD naď napadne premiéra, predsedu parlamentu a pripisuje im nekompetentnosť. A keď mu to Blaha vráti cez „pezinského prezidenta“, tak mu ten odporný MANIPULATÍVNY naď vyhodí na oči, že napáda „ženu“?! Už hneď na začiatku sa tento olano LŽIVÝ odborník charakterovo prejavil totálnou špinavou manipuláciou.

Ako druhý moment z tej relácie ma „dojalo“, ako unissono manipulatívni odborníci opozície x-krát vysvetľovali, že zavraždený Sulejmání mal na rukách KRV! Ale ak vezmeme us prezidentov od konca druhej svetovej vojny, tak až na zopár výnimiek mali a majú na svojich rukách KRV tieto vzory demokracie! Vietnam, Južná Amerika a podpora krvavých prevratov či podpora diktátorov, ktorí utláčali obyvateľov svojich krajín, či v poslednom období bombardovanie Srbska, Irak, Líbya, Sýria, podpora fašistického puču na Ukrajine a neustále vyvolávanie napätia s Ruskom a Čínou atď… Prezidenti us majú od 1945 na rukách krv MILIÓNOV nevinných OBETÍ, pričom ich PODLÝ zoznam začína Hirošimou a Nagasaki!

No a tá obhajoba zotrvania vojakov NATO a usa v Iraku?! To už vážne majú títo manipulatívni odborníci opozície v hlavách „prázdne dutiny“?! V čom sa ich argumentácia líši od podpory zotrvania sovietskych vojsk po 68 u nás?! Veď aj vtedy sovietske vojská u nás „len bránili“ štát pred kontrarevolúciou a prevratom! Argumentácia pseudoodborníkov opozície je úplne rovnako scestná ako bola obhajoba zotrvania sovietskej armády! Nevidím tam absolútne žiaden rozdiel! A pokiaľ majú títo pseudoodborníci problémy s DAEŠom, tak nech sa pozrú do Sýrie! Tam navzdory neustálemu špinavému napádaniu legitímnej vlády zo strany západu sa podarilo za pomoci Ruska vytlačiť SUNNITSKÝCH TERORISTOV čo najďalej! Až do chvíle, kedy sa do konfliktu nezapojilo Rusko títo SUNNITSKÍ TERORISTI vyhrávali a to proti nim AKOŽE bojoval „demokratický západ“…

Naozaj „Ide o pravdu“? ? ?

16.01.2020

Vďaka našim skvelým politikom sa táto hodnotná a zaujímavá relácia na Pravda.sk začína pomaly ale isto meniť na humorno/tragický kabaret kde diváci resp. čitatelia pravdy už nevedia či viac »

Paradoxy doby č. 1 – Nicholsonová, Kiska, Hlina

20.12.2019

Europoslankyňa SR nás v tomto týždni „obšťastnila“ množstvom výrokov, soc. statusov a kadečoho iného. Vyberiem len jedno jej vyjadrenie týkajúce sa súdu, kde na lavici obžaloby sedel viac »

Lesk falošnosti a bieda prieskumov

20.12.2019

Už čochvíľa bude rozhodovať Ústavný súd o podaní podnetu na novelu zákona o podmienkach výkonu volebného práva, ktorým sa zavádza tzv. moratórium na zverejňovanie prieskumov. Spôsob akým viac »

Donald Trump

Trumpova vláda môže obmedziť vydávanie zelených kariet, rozhodol súd

27.01.2020 21:10

Vláda môže po záujemcoch o zelené karty požadovať, aby doložili, že sa nestanú záťažou amerického sociálneho systému.

Banská Bystrica / autobusová stanica / autobus /  

Autobusy v banskobystrickej župe znovu chodia, hľadá sa trvalé riešenie

27.01.2020 18:30

Vicežupan Banskobystrického kraja Ondrej Lunter oznámil, že v stredu budú rokovať priamo s dopravcom a verí v definitívnu dohodu.

Zamrazujte potraviny správne.

Recept USA na dohodu s EÚ: Presvedčte ľudí, že americké potraviny sú dobré

27.01.2020 18:24

Presvedčte verejnosť, že americké normy sa zakladajú na vedeckých metódach, žiada minister.

drogy

Holandské koaličné strany sa sporia pre politiku voči tvrdým drogám

27.01.2020 18:20

V Holandsku je okolo 130-tisíc závislých, ale iba 30-tisíc z nich využíva nejakú formu odvykacej kúry.

golos

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 14077x
Priemerná čítanosť článkov: 2815x

Autor blogu

Kategórie